Ognisko przy Domu dla Niepełnosprawnych w Piekoszowie

W sobotę, 11 września 2021 r. Mszą św. o godz. 15.00 rozpoczęło się spotkanie ogniskowe przy Domu dla Niepełnosprawnych w Piekoszowie. Cieszyliśmy się słonecznym popołudniem ostatnich dni lata kalendarzowego.

W spotkaniu uczestniczyli mieszkańcy Domu oraz osoby związane z Domem dla Niepełnosprawnych w Piekoszowie.

Przy ognisku czas nam umilał Zespół Pieśni i Tańca „Piekoszowianie”. Śpiewaliśmy różne pieśni ludowe, a wolontariusze częstowali słodkościami. Przyjaznym rozmowom nie było końca aż do ok. 18.00. Radosne rytmy oberka porwały do tańca największych zapaleńców. Kiedy upiekły się pyszne kiełbaski szybko znalazły chętnych do zjedzenia.

Na zakończenie ks. Łukasz Zygmunt serdecznie dziękował i zapraszał do korzystania z różnych form działalności Domu. Pani Prezes Katolickiego Stowarzyszenia NASZ DOM również dziękowała wszystkim.

Pozdrawiamy najserdeczniej wszystkich, których nie było z nami.

Izabela Kalita