Podziękowania z Brazylii

Na ręce ks. Łukasza Zygmunta, dyrektora Misyjnego Dzieła Diecezji Kieleckiej zostało przysłane podziękowanie z Brazylii - za wsparcie finansowe kolejnego projektu misyjnego.

Nasza wspólnota kaplicy Cachoeira da Aparecida przy parafii Niepokalanego Serca Maryi w Marquinho pragnie wyrazić swoje podziękowanie Księdzu Biskupowi Janowi Piotrowskiemu i Diecezji Kieleckiej za pomoc w zbudowaniu zakrystii, która stanie się także salą katechetyczną oraz za pomoc w remoncie naszego kościoła (malowania, położenie płytek, wymiany instalacji elektrycznej innych prac renowacyjnych).

Bp Jan Piotrowski, wszyscy kapłani diecezjalni i diecezjanie kontynuują pracę rozpoczętą przez papieża Franciszka, który w swej prostocie i charyzmacie zachęca nas do promowania komunikacji między ludzkiej, która buduje mosty, zachęca do wyjścia z kościoła na spotkanie z innymi kulturami, spotkania między ludźmi, między religiami, grupami duszpasterskimi. Osobiste spotkanie z Jezusem daje nam zachwyt w jego miłości i miłosierdziu. Wspaniałe jest to, że w naszym życiu spotykamy takich ludzi jak bp Jan Piotrowski i wierni diecezji kieleckiej wraz ze swymi duszpasterzami, którzy zachęcają nas do podjęcia drogi w wierze.

Dziękujemy  w imieniu całej wspólnoty Kościoła Cachoeira da Aparecida w Marquinho i prosimy Boga aby oświecał Wasze drogi i prowadził do zbawienia. Z wdzięcznym sercem dla wszystkich ofiarodawców Diecezji Kieleckiej.

Rada  Wspólnoty Cachoeira da Aparecida-Marquinho-PR-BRAZIL
21 listopada 2018 r.

* * *

Pragnę wyrazić wdzięczność wszystkim, którzy podczas I piątków miesiąca solidaryzują się z naszymi misjonarzami i misjonarkami. Dziękuję za wszystkie dary duchowe i materialne, dzięki którym możemy wspierać różne projekty nadsyłane z od naszych rodaków.

Niech Bóg wynagrodzi swoim błogosławieństwem!

Ks. Łukasz Zygmunt
DYREKTOR MISYJNEGO DZIEŁA DIECEZJI KIELECKIEJ