Podziękowanie z dalekiej Brazylii

Na adres Misyjnego Dzieła Diecezji Kieleckiej wpłynęło podziękowanie od ks. Piotra Pochopienia – naszego misjonarza pracującego w Brazylii – za samochód, który otrzymał dzięki życzliwości MIVA-Polska i z ofiar wiernych diecezji kieleckiej.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Składam serdeczne podziękowanie MIVA-Polska i diecezji kieleckiej za pomoc w zakupie nowego samochodu terenowego na Parafię Św. Piotra Apostoła w Laranjal, w Brazylii. Samochód został zarejestrowany na parafię i jest przypisany do parafii.

Na ręce Księdza Biskupa Jana Piotrowskiego i ks. Dyrektora Łukasza Zygmunta dziękuję diecezji kieleckiej za ofiary pierwszopiątkowe i modlitwy. Dzięki tym wszystkim ofiarom mogę kontynuować moja pracę misyjną.

Za pośrednictwem ks. Dyrektora Jerzego Kraśnickiego pragnę podziękować wszystkim w Polsce, którzy wspierają dzieło pomocy misjonarzom MIVA-Polska, ofiarami i modlitwą.

W październiku tego roku powstała grupa dzieci i młodzieży – INFÂNCIA MISSIONÁRIA. Oni w każdy poniedziałek gromadzą się w kościele na modlitwie różańcowej, polecając Matce Bożej wszystkich misjonarzy, misjonarki i wszystkich wspierających misje.

Szczęść Boże!

Ks. Piotr Pochopień