Pozdrowienia z Kazachstanu

W kolejnym dniu Tygodnia Misyjnego przesyłamy serdeczne pozdrowienia z Kazachstanu, gdzie posługuje nasz misjonarz – ks. Wojciech Skorupa.

Niech będzie pochwalony Jezusa Chrystus!

Ten rok, który przeżywamy jest – jak wiemy – rokiem Jubileuszu 25-lecia konsekracji kościoła w Kokczetawie. Główne uroczystości odbyły się pod koniec września. Bogu niech będą dzięki za nasz Jubileusz!

Pragnę wyrazić wdzięczność naszemu Księdzu Biskupowi Janowi Piotrowskiemu za pamięć, modlitwę, pomoc materialną i pamięć o nas - misjonarzach. Dziękuję również ks. Łukaszowi Zygmuntowi - dyrektorowi Misyjnego Dzieła Diecezji Kieleckiej za wszelką dobroć i wsparcie. Wyrazy wdzięczności kieruje do Księdza Biskupa Mariana Florczyka za obecność na Jubileuszu, wygłoszone Słowo Boże i pomoc materialną. Z serca dziękuję ks. kanonikowi Zygmuntowi Kwiecińskiemu – mojemu katechecie i wiernemu misjonarzowi za obecność, ofiarowny ornat i lichtarze dla naszej parafii. Dziękuję ks. kanonikowi Leszkowi Kowalczykowi wraz z parafianmi z Kij za ich świadectwo wiary, wspólną modlitwę podczas naszego Jubileuszu i ofiarowane ornaty dla naszej parafii.

Składam wielkie Bóg zapłać wszyskim dobroczyńcom i ofiarodawcom Diecezji Kieleckiej za okazywaną materialną pomoc i modlitwy kierowane w intencji misji.

Z prośbą o modlitwę

ks. Wojciech Skorupa