Przygotowanie popiołu do posypania głów

Zgodnie z tradycją - w niedzielę poprzedzającą Środę Popielcową, w parafii Wniebowzięcia NMP we Włoszczowie, po Mszy św. o godz. 10.30 zostały spalone palmy z ubiegłego roku, aby przygotować popiół do posypania głów.

Duszpasterze dziękują wszystkim, którzy przynieśli swoje palmy i wspólnie przeżyli ten symboliczny moment – niejako już wprowadzający w czas Wielkiego Postu.