Teledysk promujący Uwielbienie w Centrum Miasta Kielce

W niedzielę, 12 maja 2024 r. o godzinie 20.00, miała miejsce premiera autorskiego utworu zespołu To ON, zatytułowanego „Jesteś u Celu". Kompozycja ta stanowi promocyjny utwór tegorocznego wydarzenia „Uwielbienie w Centrum Miasta Kielce".

Piosenka ukazuje historię człowieka, nieustannie poszukującego sensu i celu życia, który wreszcie znajduje je w Chrystusie. Tym razem zespół To ON zaprosił do współpracy kieleckiego artystę, muzyka i instrumentalistę - Normana. Zdjęcia do klipu zrealizowane były m.in. w drewnianym kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Białogonie.

XII Uwielbienie w Centrum Miasta Kielce odbędzie się 25 maja o godzinie 19.00, na Letniej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury, przy Placu Moniuszki.

PRODUKCJA TELEDYSKU:

Realizacja nagrań dźwiękowych: Darek Jakubczyk / ks. Paweł Rej – To ON Studio