Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu

Trwa 54. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu pod hasłem: „Trzeźwością pokonywać kryzys”, który co roku wpisuje się w początek Wielkiego Postu. Zachęcamy do wystawienia w kościołach Księgi Trzeźwości.

Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w intencji trzeźwości, które odbędzie się w piątek, 19 lutego 2021 r. o godzinie 18.00 w Bazylice Mniejszej na Świętym Krzyżu. Rozważania do poszczególnych stacji poprowadzą trzeźwiejący alkoholicy. Wyjątkowo w tym roku‚ ze względów bezpieczeństwa sanitarnego‚ nie będziemy szli z Nowej Słupi na Święty Krzyż.

Bezpośrednio po nabożeństwie zostanie odprawiona Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Kieleckiego Jan Piotrowskiego.

Jednocześnie przypominamy, że wszystkie informację bieżące można znaleźć na stronie internetowej: www.trzezwosc.diecezja.kielce.pl

Ks. Kamil Banasik
DUSZPASTERZ TRZEŹWOŚCI DIECEZJI KIELECKIEJ