Unikatowy wywiad z ks. Jakubem Bartczakiem

W dniach od 18-20 marca 2015 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Oskara Langego w Kielcach odbyły się szkolne Rekolekcje Wielkopostne  na temat modlitwy. Wygłosił je kapelan Zespolonego Szpitala Wojewódzkiego w Kielcach Ks. Tomasz Kałuski.

W tym czasie gościliśmy bardzo ciekawych gości ze świadectwami. W pierwszym dniu swoim przejmującym świadectwem wiary podzieliła się z uczniami Pani Patrycja Hurlak, aktorka znana m.in. z serialu telewizyjnego Klan. W drugim dniu Pani Maria Adach ze wspólnoty Domowego Kościoła mówiła o osobistym i małżeńskim doświadczeniu modlitwy.

Na potrzeby rekolekcji powstał unikatowy wywiad z jedynym raperem wśród kapłanów - ks. Jakubem Bartczakiem przeprowadzony w naszej szkole przez uczniów Ekonomika, do którego obejrzenia serdecznie zapraszam.

Ks. Jacek Malewski

Zobacz: Wywiad z ks. Jakubem Bartczakiem