„W Nim jest siła” – Posłuchaj utworu na tegoroczne Uwielbienie

Na antenie Radia eM Kielce odbyło się kolejne spotkanie z najlepszą muzyką chrześcijańską. Tym razem słuchacze programu Bardzo Dobry Wieczór, mieli okazję premierowo usłyszeć utwór, który powstał na XI Uwielbienie w Centrum Miasta Kielce.

Jak co roku, zespół To ON przygotował piosenkę, która będzie muzycznym motywem przewodnim całego wydarzenia, a to już 10 czerwca odbędzie się w kieleckim Parku Miejskim. Tak premierę autorskiego utworu „W Nim jest siła”, na antenie Radia eM Kielce zapowiedział ks. Paweł Rej, jeden z liderów zespołu oraz prowadzący program Bardzo Dobry Wieczór:

– To opowieść o zwykłym życiu, upadkach i błądzeniu. Ukazuje on także, że aby żyć i być szczęśliwym, potrzeba czerpania siły i energii od Tego, Który obdarza miłością każdego człowieka. W Nim jest siła i radość, w Nim miłość i wszelka cześć, w Nim droga i prawość i całe życie me – to fragment tekstu, który napisała Marysia Pankowska, a autorami muzyki jest oczywiście nasz zespół i Kamila Pałasz – mówił.

Zrealizowany został także teledysk, który promuje XI Uwielbienie w Centrum Miasta Kielce. Więcej o wydarzeniu przeczytasz: TUTAJ.

tekst za: emkielce.pl