Wiosenne BierzmoREKO

W ostatni weekend kwietnia w Centrum Spotkań i Dialogu Diecezji Kieleckiej w Skorzeszycach odbył się kolejny turnus rekolekcji dla kandydatów do sakramentu bierzmowania: „BierzmoREKO. Święte Góry Pana”.

W rekolekcjach wzięli udział młodzi z parafii:
· Matki Bożej Różańcowej w Smardzowicach – z ks. Łukaszem Durajem
· Św. Brata Alberta w Busku-Zdroju – z ks. Marcinem Bąkiem
· Św. Jacka w Leszczynach – z ks. Krzysztofem Tkaczykiem.

Rekolekcje wprowadzają uczestników na najważniejsze wzgórza biblijne, a głoszone konferencje, animacje i filmy pomagają jak najbardziej zapoznać się i zrozumieć najważniejsze prawdy naszej wiary. Zaangażowana w prowadzenie rekolekcji młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży pomaga zobaczyć Kościół, w którym młodzi są widziani i potrzebni.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z rekolekcji na stronie KSM DK.

* * *

Już dziś informujemy i zapraszamy na rekolekcje jesienią, zaplanowane są następujące terminy:
- 4-6 października 2024 r.
- 6-8 grudnia 2024 r.

Zapisy ruszają we wrześniu, a szczegóły spotkań otrzymać można kontaktując się z przedstawicielami KSM, drogą mailową lub telefoniczną: asystent@kielce.ksm.org.pl / 603-620-559